Ka tas strādā?

Health Republic - Ēdiens ar atkarības garšu!

Turpmāk, mēs izstāstīsim Jums par kalorijām, barības vielu kombinācijam, olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu procentiem jūsu ikdienas uzturā, par ātriem un saliktiem ogļhidrātiem, un par veselīga un sabalansēta uztura labumiem.

Viss tas notiks vēlāk, bet tagad mēs vēlamies jums pastāstīt par to, kā mēs strādājam, un to, ko jūs varat sagaidīt, pasūtot maltīti pie mums.

Kļūstot par mūsu klientu, savā šķīvī Jūs atradīsiet mūsu šefpavāra un mūsu uztura speciālista sadarbības rezultātu. Apvienojot abu speciālistu profesionālās zināšanas un prasmes, mums izdevās izveidot ne tikai veselīgu un sabalansētu uzturu, mums izdevās piešķirt kulinārijas šedevriem īsto garšu. Jūs pilnībā varēsiet izbaudīt ēdiena burvīgu garšu, ideālo izskatu un struktūru. Mēs izmantojam tikai svaigus visaugstākās kvalitātes produktus, bet ēdienu pagatavošanas process ir mūsu šefpavāra maģija - dāvanā Jums.

Pasūtot jebkuru uztura programmu, katru dienu kurjers piegādās Jums uztura komplektu visai dienai: 5 ēdamreizes, 6 un vairāk garšīgas, sātīgas maltītes dienā. Ēdienu daudzums mainās atkarībā no izvēlētās programmas. Katrā programmā, gan ar zemo, gan ar augstu kaloriju vērtību, satur nepieciešamo uzturvielu un vitamīnu daudzumu visai dienai, atkarībā no mērķa, ko plānots sasniegt. Viss ir sagatavots, Jums atliek tikai uzsildīt ēdienus atbilstošājā laikā, pārlikt attiecīgajā traukā un baudīt to.

Mūsu programmās mēs cenšamies ievērot sabalansētu olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu daudzumu, ņemam vērā noteikto uzturvielu asimilācijas ātrumu, kā arī laiku kad tos vislabāk apēst.